top of page

Usługi

Sesje indywidualne

Kazdy zabieg trwa od 15 do 60 minut w zależności od stanu zdrowia. W terapi Bowen mniej znaczy więcej. W miarę poprawy ogólnego stanu zdrowia czas zabiegu będzie się wydłużał. Już po trzeciej sesji możesz odczuć znaczną poprawe stanu zdrowia.

Pary oraz rodzice z dziećmi

Dla par, które starają się o dziecko, terapia Bowena wpływa na równowagę ciała i duszy. Poprzez uwolnienie czynników wywołujących stres, twoje ciało będzie w stanie powrócic do równowagi najbardziej pierwotnego stanu, co pomoże w zajściu w ciążę.

Ponieważ zdrowie dziecka często wiążę się z ich relacją z matką, leczę matkę wraz z dzieckiem.

Wizyty w biurach/ Świadczenia pracownicze/ Drużyny sportowe

W ramach świadczeń pracowniczych odbywam również sesje w biurach. Technika Bowen’a jest niewiarygodnie relaxująca, a korzyści zdrowotne poprawiają wydajność. Technika Bowena pomaga w problemach mięśniowo-szkieletowych, bezsenności, problemach związanych ze stresem oraz przy kontuzjach sportowych. Sesja może być prowadzona równocześnie na 1 do 4 osób, co pozwala drużynom
sportowym i pracodawcą na skorzystanie z ulgi cenowej.

Testimonials

Ewa,

Technik Dentysta

Po operacji kregosłupa z powodu wielu wad włącznie z osteoporozą, próbowałam wielu form leczenia z nikłym lub żadnym efektem. Terapia, ktorą przeprowadziła Andrea stopniowo zmieniała moje ciało.  Obecnie nie odczuwam tyle bólu.

Marysia,

Księgowa

Migreny minęły.  Jestem taka szczęśliwa.

Dziękuję Andrea

Barry,

Pisarz

Pisarz
Zadziałała magicznie na mój łokieć tenisisty, jak również pozwoliła ulżyć moim bólom nieznanego pochodzenia.  Świetne opcja dla wszystkich uprawiających sport,  żyjących aktywnie , którzy szukają dodatkowego zastrzyku energii.

Peter,

Dyrektor Handlowy

Przez ostatnie 4 lata miałem ogromne problemy ze snem. Byłem wyczerpany.  Andrea ptzeprowadziła tylko 2 sesje i od teraz śpię jak dziecko.

bottom of page