IT's Not what there is, there is what you create...

Listen to Dr Bruce Lipton talking about how your subconsous program effecting you biology and more over your behaviour.

Psych-K is the fastest way to change subconscious programing....Are you ready?

During our meetings that by the way don't require face to face visits, can be done through online meeting, we will discuss your issues and find your subconscious blockage and cancel those out and reprogram new healthier information. Usually people need 4-5 meetings to achieve their goals but already feel much better after the first session. Give yourself a chance and let's do it!


Czym jest Psych-K?
Emocjonalne rozluźnienie - zmiana podświadomych reakcji i przyzwyczajeń
Ta terapia wpływa na każdy aspekt Twojego życia. Nasze relacje międzyludzkie, emocje, reakcje są często blokowane przez dotychczasowe doświadczenia, przeżycia, odziedziczone schematy. Za pomocą rozluźnienia napięcia spowodowanego przez wcześniej wymienione problemy możemy wyeliminować wiele konfliktów oraz negatywne uczucia, kreując tym samym przestrzeń dla dotychczas ukrytych lub niewykorzystanych umiejętności.

 Twoje relacje międzyludzkie takie jak związek miłosny, rodzina, praca (czyli praktycznie wszystkie relacje, gdzie komunikujesz się z ludźmi) też się zmienią - i to na lepsze.
Czego nie robimy: nie zmieniamy Twojej przeszłości. Dzieciństwo, ludzie dookoła Ciebie, dobre i złe wspomnienia pozostają dalej z Tobą. Zmieniamy tylko sposób myślenia o przeszłości. Odpowiedzi na pewne problemy będą inne. Koncentrujemy się na teraźniejszość i przyszłość właśnie dlatego, żebyś mógł się narodzić na nowo i skupić się na swoim życiu.Zapraszam Cię serdecznie, jeżeli chcesz stworzyć sobie pełnowartościowe życie!

 

© 2016 by Andrea Reder,  Proudly created with Wix.com