top of page

To nie to,
co jest,
jest to,
co tworzysz...

Posłuchaj, jak dr Bruce Lipton mówi o tym, jak podświadomy program wpływa na biologię i nie tylko na Twoje zachowanie.

Psych-K to najszybszy sposób na zmianę podświadomego programowania… Czy jesteś gotowy?

Podczas naszych spotkań, które nawiasem mówiąc, nie wymagają osobistych wizyt, lecz można to zrobić poprzez spotkanie online, omówimy Twoje problemy i odkryjemy Twoją podświadomą blokadę, usuniemy je i przeprogramujemy nowe, zdrowsze informacje. Zwykle ludzie potrzebują 4-5 spotkań, aby osiągnąć swoje cele, ale już po pierwszej sesji czują się znacznie lepiej. Daj sobie szansę i zróbmy to!


Czym jest Psych-K?
Emocjonalne rozluźnienie - zmiana podświadomych reakcji i przyzwyczajeń
Ta terapia wpływa na każdy aspekt Twojego życia. Nasze relacje międzyludzkie, emocje, reakcje są często blokowane przez dotychczasowe doświadczenia, przeżycia, odziedziczone schematy. Za pomocą rozluźnienia napięcia spowodowanego przez wcześniej wymienione problemy możemy wyeliminować wiele konfliktów oraz negatywne uczucia, kreując tym samym przestrzeń dla dotychczas ukrytych lub niewykorzystanych umiejętności.

Twoje relacje międzyludzkie takie jak związek miłosny, rodzina, praca (czyli praktycznie wszystkie relacje, gdzie komunikujesz się z ludźmi) też się zmienią - i to na lepsze.
Czego nie robimy: nie zmieniamy Twojej przeszłości. Dzieciństwo, ludzie dookoła Ciebie, dobre i złe wspomnienia pozostają dalej z Tobą. Zmieniamy tylko sposób myślenia o przeszłości. Odpowiedzi na pewne problemy będą inne. Koncentrujemy się na teraźniejszość i przyszłość właśnie dlatego, żebyś mógł się narodzić na nowo i skupić się na swoim życiu.Zapraszam Cię serdecznie, jeżeli chcesz stworzyć sobie pełnowartościowe życie!

 

Opcja spotkania się na Zoom

bottom of page